استفاده از محلول هیدروژن پروکساید بجای لمینت دندان

این نکات را درباره دندان هایتان جدی بگیرید!
چطور از دندان قروچه جلوگیری کنیم؟
آذر ۲۰, ۱۳۹۵
درمان دندان درد
برای درمان دندان درد چه کنید؟
آذر ۲۲, ۱۳۹۵

استفاده از محلول هیدروژن پروکساید بجای لمینت دندان

استفاده از محلول هیدروژن پروکساید بجای لمینت دندان

استفاده از محلول هیدروژن پروکساید بجای لمینت دندان

محلول هیدروژن پروکساید، یک ضدعفونی کننده عالی برای دندان

برای لمینت دندان تابحال چند بار فکر کرده اید؟! گاه هزینه های لمینت دندان شاید برایتان بسیار باشد. اما با مایع هیدروژن پروکساید هم هزینه را کاهش دهید و دندان هایی مانند مروارید داشته باشید.

هیدروژن پروکساید جز مصول اصلی در کابینت های دارویی و در جعبه کمک های اولیه شده است. یک محلول مایع ساده که اکسیژن اضافه دارد و با ایجاد نسبتی منحصر به فرد منجر به فرم دهی مایع ضد باکتری می شود. از نظر علمی، H202 شناخته می شود.

به عوان جایگزین درمانی، هیدروژن پروکسایدبه به عنوان یک ضد عفونی کننده برای زخم های کوچک استفاده می شود و جرم ها و میکروب ها را می کشد. همچنین به مبارزه با عفونت های میکروبی و ویروسی می پردازد که سموم و میکروب ها را می کشد. برای سلامتی و استفاده خانگی، هیدروژن پروکساید با غلظت ۳% کافیست.

۱٫دندان ها را مانند مروارید سفید می کند

هیدروژن پروکساید بسیار سرسخت است وقتی حرف سفید کردن دندان ها می شود. در حقیقت، بسیاری از خمیردندان هایی که وعده سفید کردن و درخشان کردن می دهند، شامل هیدروژن پروکساید هستند. یک خاصیت سفیدکنندگی که هیدروژن پروکساید کمک می کند دندان های زرد سفید شده و به طور چشمگیری لبخندی با دندان های درخشان در طی چند هفته به شما تحویل دهند.

محلول هیدروژن پروکساید بجای لمینت دندان

۲٫ناخن ها را سفید می کند

ناخن هایی که زرد شده باشند و می خواهید دوباره سفید شوند، با هیدروژن پروکساید می توان انجام داد.این خاصیت سفیدکنندگی هیدروژن پروکساید به از بین بردن لکه های زرد روی ناخن کمک می کند. این مایع خاصیت ضد عفونی کننده دارد که به مبارزه با قارچ ناخن می پردازد. خاصیت ضد قارجی آن سریع مشکل را حل می کند.

۴٫آکنه را از بین می برد

یکی از مشکلات پوستی که نیاز به درمان آن با هیدروژن پروکساید پیدا می کنید، آکنه است. وقتی که مایع را به روی آکنه زدید، سلول های باکتریایی را اکسیده می کند و ساختار شیمیایی شان را می کشد. یکبار باکتری ها از بین بروند، آکنه به طور اتوماتیک خوب می شود.

اینستاگرام