لیزر درمانی لثه
لیزردرمانی لثه
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۶
ارتودنسی زیبایی
ارتودنسی زیبایی
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۶

بهترین راه حل برای بهترین طراحی لبخند

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند

با طراحی لبخند تقریبا می توانیم تضمین کنیم که زیباترین و دلنشین ترین لبخند را خواهید داشت.

اول با مراجعه به یک دندانپزشکی زیبایی بهترین برنامه را برای زیباتر کردن دهان و دندان تان بریزید. در ادامه طراحی بهترین نتیجه را می دهد. با تاثیراتی که از این طراحی لبخند می گیرید، جدیدترین و زیباترین دندان ها را هدیه می گیرید. بعد از آن دندان هایتان آماده می شود. در این مرحله با اطلاع از آزمایشگاهی که قرار است در آن طراحی لبخند صورت گیرد، تغییراتی قرار است روی دندان هایتان انجام شود. تقریبا بعد از دو هفته ای زیباترین لبخند را دریافت می کنید، یک لبخند دائمی.

زمانی که دندان هایتان ارزیابی شد بحث شکل و شمایل لب و صورت وسط می آید، اندازه طول لثه و سایز و شکل دندان هایتان هم بسیار مهم تاثیرگذار می باشند. هر برنامه درمانی از فردی به فرد دیگر یا بیماری به بیمار دیگر متفاوت می باشد و هر لبخند جدیدی می تواند به صورت سفارشی طراحی شود.

اصلاح طرح لبخند

با قولی که از طرف دندانپزشکان زیبایی داده می شود، مطمئن باشید بهترین برای بیماران در نظر گرفته می شود. بهترین محصولات، مواد و تجهیزات استفاده می شود تا طراحی لبخند به بهترین وجه انجام شود. پس نباید نگران چنین موضوعی باشید! بهترین ها در انتظار شماست!

با انقلابی که در صنعت دندانپزشکی زیبایی شده است، بهترین امکانات برای داشتن دندان هایی زیبا و یکدست برای شما در نظر گرفته شده است. مثلا به جای دندان های بدشکل می توان ایمپلنت به کار گرفت، یا اینکه از ظاهر دندانتان راضی نیستید، می توان ونیر دندان یا لمینت دندان را انجام داد. با همه روش های دندان پزشکی زیبایی می توان لبخندی زیبا و دندان های مرتب داشت.

منبع : http://www.perfectsmilespa.com

مطالب مرتبط :

لیزردرمانی لثه

آیا لمینیت دندان باعث بیماری های لثه می شود؟!

بهترین لبخند سال متعلق به شماست!

اینستاگرام