درباره ما

beautifulsmileimage1

درباره کلینیک دکتر سامه کشاورزیان

بهداشت دهان و دندان و مراقبت از دندان ها اهمیت بسیار زیادی در سلامتی ما دارند . چکاپ سالیانه دندان ها حتی در صورت اطمینان از سالم بودن آن ها امری مهم است. کلینیک دندانپزشکی دکتر سامه کشاورزیان با امکانات مدرن و استفاده از دانش علمی روز تمامی سرویس های دندانپزشکی را ارائه می دهد . که در ادامه مطلب می توانید شرحی از سرویس های مطب را بخوانید ...

ترمیم دندان ها

امور مربوط به زیبایی و ترمیم دندان ها که در سه فاز پیشگیری، درمان و زیبایی قابل انجام هستند و به طور نمونه  شامل پرکردن دندان ، حذف پوسیدگی ها ، لمینت های چینی و کامپوزیتی ، برطرف کردن بدشکلی و بدرنگی دندان ها ، ردیف  کردن دندان ها، لبخند هالیوودی و … می باشند .

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندانی بهترین روش جهت جایگزینی دندانهای از دست رفته می باشد که حسی شبیه دندان طبیعی را ببرای بیمار ایجاد میکند و نیاز به تراش دندانهای مجاور را ندارد.قطعه ای فلزی سازگار با بدن انسان در استحوان جای ریشه دندان کشیده شده گذاشته می شود و سپس تاج آن به وسیله روکش باز سازی می شود

درمان ریشه دندان

هنگامی که عروق و اعصاب دندان به دلیل پوسیدگی و یا ضربه به آن دچار عفونت شود باید درمان ریشه صورت پذیرد.درمان ریشه شامل تخلیه عروق و اعصاب دندان ،پاکسازی و آماده سازی کانال ریشه و پر کردن آن می باشد ، درمان ریشه نیاز به مهارت دندانپزشک دارد و ممکن است در چندین جلسه صورت گیرد .

پروتز های دندانی به دو گروه ثابت و متحرک تقسیم می شوند ، پروتز متحرک جهت جایگزینی کل و یا قسمتی از دندان ها استفاده می شوند که به آن دست دندان نیز گفته میشود و پروتزهای ثابت یا روکش ها نیز جهت جایگزینی دندان های از دست رفته محافظت از دندان های ضعیف و یا اصلاح شکل دندان استفاده می شوند.