دکتر سامه کشاورزیان
مزایا و معایب لمینت دندان و پیوند دندان چیست؟

درباره کلینیک دکتر سامه کشاورزیان

divider

بهداشت دهان و دندان و مراقبت از دندان ها اهمیت بسیار زیادی در سلامتی ما دارند . چکاپ سالیانه دندان ها حتی در صورت اطمینان از سالم بودن آن ها امری مهم است . مطب دندانپزشکی دکتر سامه کشاورزیان با امکانات مدرن و استفاده از دانش علمی روز تمامی سرویس های دندانپزشکی مانند لمینت دندان و  … را ارائه می دهد. در ادامه میتوانید شرحی ازخدمات  مطب را بخوانید

درمان ریشه دندان

هنگامی که عروق و اعصاب دندان به دلیل پوسیدگی و یا ضربه به آن دچار عفونت شود باید درمان ریشه صورت پذیرد.درمان ریشه شامل تخلیه عروق و اعصاب دندان ،پاکسازی و آماده سازی کانال ریشه و پر کردن آن می باشد ، درمان ریشه نیاز به مهارت دندانپزشک دارد و ممکن است در چندین جلسه صورت گیرد .

لمینیت دندان

لامینت دندان برای اصلاح بدشکلی,بدرنگی,ترک خوردگی و یا کجی دندان و نیز برطرف کردن فاصله بین دندان کاربرد دارند.گاهی اوقات لمینت دندان میتوانند جایگزین مناسب برای ارتودنسی باشند و بعنوان درمان راحت تر و مطمئن و سریع و کم هزینه تر مورد استفاده قرار بگیرند .

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندانی بهترین روش جهت جایگزینی دندان از دست رفته می باشد که حسی شبیه دندان طبیعی را برای بیمار ایجاد میکند و نیاز به تراش دندانهای مجاور را ندارد.قطعه ای فلزی سازگار با بدن در استحوان جای ریشه دندان کشیده شده گذاشته می شود و سپس تاج آن به وسیله روکش بازسازی می شود

پروتز متحرک دندان

پروتز های دندانی به دو گروه ثابت و متحرک تقسیم می شوند ، پروتز متحرک جهت جایگزینی کل و یا قسمتی از دندان ها استفاده می شوند که به آن دست دندان نیز گفته میشود و پروتزهای ثابت یا روکش ها نیز جهت جایگزینی دندان های از دست رفته محافظت از دندان های ضعیف و یا اصلاح شکل دندان استفاده می شوند.

اینستاگرام