لبخندی زیبا نه تنها با لامینت دندان بلکه با روش های دیگر!

لمینت دندان دائمی است یا خیر
مراقبت از دهان و دندان در کنار لامینت دندان
آبان ۲۵, ۱۳۹۵
درمان لکه های دندان با لمینت دندان
در انتخاب دندانپزشک برای لمینت دندان چه نکاتی ضروری است؟
آبان ۲۹, ۱۳۹۵

لبخندی زیبا نه تنها با لامینت دندان بلکه با روش های دیگر!

راهی معجزه آسا برای از بین بردن زردی دندان

راهی معجزه آسا برای از بین بردن زردی دندان

ببینید که لامینت دندان ، ونیرها، یا کاشت دندان، سفید کردن دندان، ایمپلنت، تغییر شکل و فرم لثه، و غیره از جمله خدماتی هستند که جهت زیباسازی دهان و دندان شما در دسترس قرار گرفتند.

پیوند دندان

پیوند دندان؛ روشی برای زیباسازی دهان و دندان | لمینت دندان

پیوند دندان رویه ایست که در آن رزین همرنگ دندان قرار داده می شود و با نور خاصی محکم می شود. بیشتر به منظور بهبود لبخند فرد. بین ساده ترین و کم هزینه ترین روش های دندانپزشکی زیبایی، باندینگ یا پیوند دندان بهتر است. چون هم دندان های ترک خورده یا شکسته، فاصله بین دندان ها، و نیز قیافه دندان را تغییر دهد.

ونیرها

ونیر یا لمینت دندان؛ روشی برای زیباسازی دهان و دندان | لامینت دندان

ونیرها پوسته های سفارشی هستند که سطح روی دندان را پوشش می دهند. به جلوی دندان ها متصل می شوند، رنگشان، شکلشان، سایز و یا طول آن ها با کامپوزیت رزین یا پورسلین ساخته می شود. به عنوان یک محافظ کار روی دندان سوار می شوند. شکل و رنگ دندان تغییر می کند اما این روند برگشت پذیر نیست. همان لامینت دندان.

تاج دندان

کاشت تاج دندان؛ روشی برای زیباسازی دهان و دندان | لامینت دندان

تاج یا crown پوسته ای سفارشی است که به شکل دندان ساخته شده است. روی دندان خراب یا آسیب دیده سوار می شود. در واقع شکل، سایز، استحکام و ظاهر دندان را بهبود می دهد. بیشتر تاج ها ۵ تا ۱۵ سال دوام دارند و می توانند از فلز، رزین، یا سرامیک ساخته شوند.

شکل دهی مینای دندان

فرم دهی به مینای دندان؛ روشی برای زیباسازی دهان و دندان | لمینت دندان

کنتورینگ یا شکل دهی مینای دندان روشی سریع و بدون درد است. جهت اینکه دندان هایی با ظاهر زیبا و طبیعی داشته باشید. به طور کلی برای درست کردن دندان هایی است که ایرادات کمی دارند مانند دندان های ناهموار یا دندان هایی که بیش از حد نامرتبند. نتایج می توانند سریع دیده شوند. معمولا شکل دهی مینای دندان با سفید کردن دندان، ونیرها، یا باندینگ همراه است.

ارتودنسی

ارتودنسی ؛ روشی برای زیباسازی دهان و دندان | لمینت دندان

براکت ها می توانند دندان های کج، منحرف و بد شکل را تغییر داده و به سلامت و بهبود ظاهری آن کمک می کنند. راهی دیگر برای داشتن لبخندی زیبا.

سفید کردن دندان

سفید کردن دندان؛ روشی برای زیباسازی دهان و دندان | لامینت دندان

کسی هست که دوست نداشته باشد لبخندی زیبا داشته باشد؟ مجموعه ای از سیستم های سفید کردن دندان که در دسترس هستند، شامل خمیردندان و مواد شستشو دهنده، ژل های بدون نسخه، نوار و کلینیک های سفید کردن دندان و دندانپزشکی زیبایی که توسط دندانپزشک انجام می شوند.

تغییر شکل لثه

تغییر شکل لثه؛ روشی برای زیباسازی دهان و دندان | لامینت دندان

تغییر شکل لثه به این شرح است که گاه با لبخندی لثه به نظر می رسد کوتاه تر است، یا ناهماهنگ به نظر می آید. مقدار کمی از بافت لثه و بافت های استخوان که گاه ضروریست ـ برداشته می شوند و منحنی بیشتری به دندان می دهند. این روش می تواند روی یک دندان تا حتی خط لثه یا چند دندان انجام شود.

اینستاگرام