لامینیت دندان به همراه بوتاکس صورت!

از ایمپلنت دندان می ترسید؟!
از ایمپلنت دندان می ترسید؟!
فروردین ۳۰, ۱۳۹۶
دندان های سفید با سفید کردن دندان و کانتورینگ
آیا لمینیت دندان باعث بیماری های لثه می شود؟!
اردیبهشت ۶, ۱۳۹۶

لامینیت دندان به همراه بوتاکس صورت!

بهترین سن لمینت دندان

بهترین سن لمینت دندان

زیبایی بیشتر  با لامینیت دندان و بوتاکس به همراه هم!

با لبخندی که به دیگران تحویل می دهید، می توانید بازخورد آن را ببینید. اگر دندان هایی صاف و مرتب و سفید داشته باشید، مطمئنا لبخندتان به یاد ماندنی خواهد بود! اما حتی در صورتی هم دندان های نامرتب و نامنظم داشته باشید، از لبخند زدن خودداری می کنید و خجالت می کشید.

اما ما به شما لامینیت دندان را معرفی می کنیم، روشی برای داشتن دندان هایی زیبا و مرتب! با کامپوزیت ونیر ها هم می توان دندان هایی سفید و یکدست داشت؛ اما چطور انجام می شوند؟! هم لامینیت دندان و هم

کامپوزیت دندان؟!

پرکننده های سفید : کامپوزیت ها

پرکننده های سفید، که پرکننده های کامپوزیت نامیده می شوند، فرمی از دندانپزشکی زیبایی می باشند. به بسیاری لبخندی هدیه داده ایم که از آن لذت می برند. دیگر می توانید از دست پرکننده های فلزی راحت شوید، و سلامت دهان تان را در طولانی مدت به همراه داشته باشید.

لامینیت دندان و بوتاکس صورت!

چرا پرکننده های سفید جایگزین پرکننده های فلزی(نقره، جیوه و طلا) شده اند؟ ـ جهت از بین بردن خوردگی، ترک خوردگی، یا شکستگی

دیگر روش سنتی پر کردن حفره های دندان با ماده فلز ـ نقره ای به نام آمالگام تمام شد. به طور معمول، این پرکننده های نقره ای زمانی مفید بودند اما در نهایت زنگ می زنند، در نتیجه شکستگی و ترک خوردگی دندان به دنبال آن می باشد. همچنین مطالعات اخیر شروع به این سوال کردند که پرکننده های جیوه ای تا چه حد ایمن هستند؟!

با کمک دندانپزشک می توانید به جای استفاده از روش های قدیمی از کامپوزیت ها استفاده کنید که به رنگ طبیعی دندان می باشند. پرکننده های سفید رنگ، نیز به عنوان پرکننده های کامپوزیت شناخته شدند، و در حال حاضر در مطب های دندانپزشکی استاندارد محسوب می شوند.

اما به دنبال اینکه دندان هایی سفید دارید، با انجام بوتاکس می توانید چهره تان را دوبرابر زیباتر کنید!

بوتولینوم برای کاهش چین و چروک صورت، دردهای عضله ای و میگرن

بوتولینوم به شما در کاهش سردردها، میگرن و درد عضلات کمک می کند. همچنین می تواند چین و چروک های صورت را کاهش دهد. زمان ریکاوری آن بسیار سریع می باشد، طوری که به حالت عادی خود باز می گردید. عوارض جانبی آن هم بسیار کم می باشد.

 

اینستاگرام