فرق کامپوزیت ونیر با لمینت سرامیکی
دندان های سالم لبخند بی نظیر به همراه دارند!
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۶
اصلاح طرح لبخند
بهترین راه حل برای بهترین طراحی لبخند
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۶

لیزردرمانی لثه

لیزر درمانی لثه

لیزر درمانی لثه

تابحال از لمینت دندان و یا ونیر دندان گفتیم. برای آنانی که به دنبال داشتن دندان هایی یکدست و مرتب هستند. با لمینت دندان به این رویا نزدیک تر می شوند و می توانند به لبخند ایده آلشان برسند. اما قبل از لمینت دندان ذکر کردیم که باید مراقبت های دهانی و دندانی به خوبی انجام شده باشد و نیز معاینه لثه ای و دندانی داشته باشید، تا بتوانید چنین اقدامی را انجام دهید. به همین دلیل توصیه می کنیم ادامه را بخوانید.

لیزردرمانی لثه چیست و به چه صورت انجام می شود؟

آیا از لبخندی که لثه تان در آن پیدا می باشد راضی نیستید؟! یا اینکه دوست دارید تغییری در لثه تان ایجاد کنید آن هم برای زمانی که لبخند می زنید یا می خندید؟ دندانپزشکان زیبایی به شما کمک می کنند.

لیزردرمانی لثه

با مراجعه به یک  مطب دندانپزشکی زیبایی و بعد از مراحل لازم و معاینه، طول لثه بسته به مقداری که نمایان می شود، کاهش می یابد. این رویه حتی با نام لیفت لثه یا تغییر شکل لثه یا Gum Reshape نیز شناخته شده است. لیزردرمانی لثه از آن دست جراحی های فوق العاده ای است که پشیمان نمی شوید. کاملا بدون درد می باشد، خیلی سریع انجام می شود و لبخندی زیبا به شما می دهد.

تغییر شکل لثه یا Gum Reshaping یا همان لیفت لثه یا به عبارتی لیزردرمانی لثه، نه تنها طول یا ارتفاع لثه را تغییر می دهد، بلکه سطوح لثه را درست می کند. سطوح نامنظم لثه لبخند را به نظر ناهموار و نازیبا نشان می دهد. نگران نباشید، با تغییر شکل لثه و تصحیح ارتفاع آن می توان تا حد زیادی لبخند را بهبود بخشید و بالاترین حد اعتماد به نفس را به فرد هدیه داد.

منبع : http://www.perfectsmilespa.com

مطالب مرتبط :

آیا لمینیت دندان باعث بیماری های لثه می شود؟!

قبل از لمینت دندان به لثه هایتان توجه کنید!

مراقبت از لثه و دندان ها

اینستاگرام