لامینت دندان مناسب چه کسانی نیست؟
لامینت دندان برای چه کسانی مناسب نیست؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۵
راهی معجزه آسا برای از بین بردن زردی دندان
لبخندی زیبا نه تنها با لامینت دندان بلکه با روش های دیگر!
آبان ۲۶, ۱۳۹۵

مراقبت از دهان و دندان در کنار لامینت دندان

لمینت دندان دائمی است یا خیر

لمینت دندان دائمی است یا خیر

با لامینت دندان که در واقع زیبایی ظاهری متفاوتی را به دندان هایمان می دهیم، اما نه تنها مراقبت از دهان و دندان مهم است نیز در صورت لامینت دندان هم باید از دندان هایمان مراقبت کنیم.

با شستشو و مراقبت از دهان و دندان چه بعد از لامینت دندان و چه قبل از آن، به ریه هایتان عمری دوباره دهید!

مطالعه ای جدید پیشنهاد می دهد که شستشوهای دندانی به طور مرتب ریسک ابتلا به ذات الریه را در شما کاهش می دهد.

هرساله نزدیک یک میلیون آمریکایی مشکل ذات الریه دارند. تحقیقات اینطور بیان می کند که ۵۰۰۰۰ نفر هم به خاطر این بیماری از بین رفته اند. هرکسی می تواند ذات الریه بگیرد، اما بین قشر پیر رایج تر است و کسانی که مشکل ریه دارند و شرایطی مشابه ایدز دارند.

در چنین مطالعه ای محققان پرونده بیش از ۲۶ هزار نفر را بررسی کرده اند. این مطالعه نشان داده که افرادی که اصلا سراغ دندانپزشک نمی روند ۸۶% بیشتر پنومونی باکتریایی می گیرند و در مقایسه با افرادی که حداقل ۲ بار در سال چکاپ را انجام می دهند.

سلامت دهان و رابطه آن با سلامت ریه ها | لامینت دندان |

پس بین سلامت دهان و ذات الریه رابطه ای می باشد. و اینجاست که چنین ملاقات هایی با دندانپزشک بسیار لازم می باشد. به گفته دندانپزشک دهان مراقبت های دهانی و دندانی می تواند به تعداد باکتری ها هم محدود شود که در داخل دهان هم می باشد. نه تنها این باکتری ها دهان را تحت تاثیر قرار می دهند، بلکه بر کل بدن نیز تاثیر خواهد داشت.

نه تنها در زمانی که لامینت دندان انجام می شود، دندان مراقبت های خاصی را شامل می شود، بلکه حتی در زمان عادی هم باید حتی موارد ساده ای مانند مسواک زدن، استفاده از نخ دندان مناسب را فراموش نکنید. البته در مطلب قبلی درباره مراقبت های لازم ار دندان لمینت شده و حتی دندان های بدون لمینت یا عادی صحبت کردیم.

مطالب مرتبط :

چطور لکه قهوه روی دندان لمینت شده را از بین ببریم؟

آیا مسواک زدن با جوش شیرین دندان را سفیدتر می کند؟

اینستاگرام