بایدها و نبایدهای لازم بعد از لامینت دندان

لامینت دندان و سوال های رایج درباره آن
سوالات رایجی که درباره لمینت دندان ممکن است برایتان پیش آید!
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
لمینت دندان و عوارض جانبی آن
عوارض جانبی لمینت دندان چه می باشد؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵

بایدها و نبایدهای لازم بعد از لامینت دندان

دندان های زیبا با دندانپزشکی زیبایی, لمینت دندان

دندان های زیبا با دندانپزشکی زیبایی, لمینت دندان

داشتن لبخندی زیبا به اندازه ای که به نظر می رسد، آسان نیست. عده ای مردم نیاز به تخصص دندانپزشک دارند تا طبق آن مشکلشان را حل کنند. یا اینکه گزینه های درمانی که داده می شود را انجام دهند. رایج ترین درمان هایی که مردم ترجیح می دهند انجام دهند، لامینت دندان می باشد. یک درمان گرانقیمت که ممکن است نیاز به یکسری مراقبت های ویژه هم داشته باشد. بیشتر به خاطر اینکه چنین راه درمانی تا مدت ها باشد. یکسری بایدها و نبایدهایی را به شما متذکر می شویم که برای مراقبت از دندان های لامینت شده است :

بزرگترین اشتباهی که بعد از لامینت دندان بیماران انجام می دهند، نوشیدن الکل است. چنین اشتباهی فقط اتصال مواد داخل دهان را از بین می برد. در واقع لامینت دندان را به طور کامل تخریب می کند.

بسیار مهم است که دندان ها را مسواک بزنید و نخ دندان بکشید؛ مخصوصا بعد از انجام لمینت دندان. در واقع به داشتن دندانی با شکل و قیافه خوب کمک می کند، و به بهداشت دهان و دندان هم کمک می کند.

هر چیز سخت و سفتی را گاز نگیرید. اگر دوست دارید کار از دندانتان بکشید، فکر یک محافظ دندان باشید.

بایدها و نبایدهایی که درباره لامینت دندان باید بدانید

چیزهایی که می خورید را یادداشت کنید. اگر غذاهای مضر می خورید، در واقع دارید پلاک دندانتان را بیشتر می کنید. پس خوردنتان را کم کنید و یک عادت غذایی خوب برای بهداشت دهان و دندان تان داشته باشید.

با دندانپزشکتان به طور مرتب ملاقات داشته باشید. حداقل دوبار در سال باید چنین کاری کنید.

اگر به دندان هایتان اهمیت می دهید، باید مقداری هزینه کنید. اگر شروع کردید، پس باید سال ها ادامه دهید. پس در صورت تمایل به داشتن لبخندی زیبا، باید نکات بالا را رعایت کنید. هم چنین هزینه ای هم باید برای این کار در نظر بگیرید.

مطالب مرتبط :

سوالات رایجی که درباره لامینت دندان ممکن است برایتان پیش آید!

اینستاگرام