اهمیت رو به رشد دندانپزشکی زیبایی در رسانه های اجتماعی

ارتودنسی زیبایی
ارتودنسی زیبایی
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۶
ترمیم دندان های شکسته
درمان دندان های شکسته با کدام لامینت ممکن است؟
مهر ۳, ۱۳۹۶

اهمیت رو به رشد دندانپزشکی زیبایی در رسانه های اجتماعی

دندانپزشکی زیبایی در رسانه های اجتماعی

دندانپزشکی زیبایی در رسانه های اجتماعی

شبکه های رسانه های اجتماعی مثل فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس، و لینکدین در حال حاضر فرصت هایی برای دندانپزشکان شده اند تا در زمینه های دندانپزشکی زیبایی از جمله ایمپلنت دندان، لمینت یا لامینت دندان، سفید کردن دندان و غیره فعالیت کنند و محبوب شوند.

بیمارانی هستند که به شبکه های اجتماعی بسیار وابسته هستند و بخشی از روزهای زندگی شان را به این شبکه ها اختصاص داده اند. بخش جالب آن پدیده ایست که تقریبا به جوانان متصل شده است. حتی بالای ۵۰ سال هم به این شبکه ها پیوسته اند.

دندانپزشکان نمی توانند از این واقعیت که فیس بوک به تنهایی بیش از یک بیلیون کاربر در سراسر جهان دارد ، چشم پوشی کنند. تقریبا ۲۳% از زمان متوسطی است که کاربران اوقاتشان را به صورت آنلاین به طور متوسط در شبکه های اجتماعی می گذرانند. این تعداد دارند از بیزینس های کوچک و حرفه ای ها می شوند که رو افزایش هم می باشند. از جمله دندانپزشکان زیبایی، یا دندانپزشک ها، که دارند از این قدرت نفوذ رسانه های اجتماعی استفاده می کنند تا مزایایی برای بازاریابی خودشان هم داشته باشند.

دندانپزشکی زیبایی در رسانه های اجتماعی

مزایای رسانه های اجتماعی برای دندانپزشکان

از جمله مزیت خوبی که برای دندانپزشکان زیبایی و دندانپزشک ها دارد، اینکه مثل بقیه تجارت ها و بیزینس ها استراتژی های خاص خودش را در شبکه های اجتماعی دارد. از جمله مزایای آن عبارتند از :

  • بازدید بالای تعداد زیادی از مردم
  • اتصال شخصی با مشتریان
  • بهبود تصاویر شخصی به جهت تبلیغ دندانپزشک

دندانپزشکانی که هنوز به آن قدرت رسانه های اجتماعی دست پیدا نکرده اند، باید بدانند که نه فقط می توانند باعث بازسازی روابط شوند، نیز ابزار خوبی برای کسب و کارشان می باشد.

مطالب مرتبط :

در انتخاب دندانپزشک برای لمینت دندان چه نکاتی ضروری است؟

لبخندی زیبا نه تنها با لامینت دندان بلکه با روش های دیگر!

عوارض جانبی لمینت دندان چه می باشد؟

اینستاگرام