مراقبت از دندان لمینت شده
مراقب دندان های لمینت شده تان باشید!
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
انواع روکش های دندانی
انواع روکش های دندان
آبان ۲۰, ۱۳۹۶

بهترین سن لمینت دندان چه موقع است؟

بهترین سن لمینت دندان

بهترین سن لمینت دندان

بهترین سن لمینت دندان

آیا برای انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی سن خاصی مورد نظر است؟! مثلا بهترین سن لمینت دندان چه موقع می باشد؟! یا برای کاشت دندان و نیز به همین ترتیب دیگر پروسه های دندانپزشکی زیبایی.

امروزه، افراد سالم به طور متوسط تا ۸۰ الی ۹۰ سالگی و یا حتی بیشتر عمر می کنند. یک تغییر چشمگیر در یک قرن گذشته شده که امید به زندگی در افراد تا حدود بالای ۵۰ سال را افزایش داده است.  

در حال حاضر دیگران از دیدن اینکه زندگی طولانی دارید، خوشحال می شوند، خصوصا زندگی سالم تر، به همراه داشتن دندان هایی سالم تر، قوی تر و با عملکردی بهتر دارید. در کنار نیازهای رومره مردم، مثل خوردن و امور دیگر، موارد دیگری هم هستند که برای آن ها بسیار مهم می باشد. مثل داشتن لبخندی زیبا و دلنشین.

بهترین سن لمینت دندان

لامینیت دندان هنگامی مناسب می باشد که دندان ها بد رنگ، بد شکل و یا از هم فاصله داشته باشند. هر چند برای این روش درمانی هیچ محدودیت سنی وجود ندارد، به این ترتیب بیماران در هر سنی که باشند می توانند از آن استفاده کنند،پ. اما از آنجایی که در این روش مقداری از دندان ها تراش داده میخوند، بهتر است برای نوجوانان و کودکان استفاده نشود. زیرا در صورتی که بخواهد روکش ها را کنار بگذارد، امکان آن وجود ندارد و مجدد از روکش استفاده کنند.

هیچ وقت برای داشتن یک لبخند عالی و کامل خیلی پیر و یا خیلی جوان نیستید!

دندانپزشکی زیبایی و دندانپزشکی ترمیمی مدت زیادیست که در بین مردم باب شده است، درست از زمانی که دندانپزشکان برای جایگزینی دندان های از دست رفته از چوب و غیره استفاده می کردند. با پیشرفت تکنولوژی در دندانپزشکی امروزی، بیمارانی که به مطب های دندانپزشکی زیبایی مراجعه می کنند، محدود به سن و موقعیت خاصی نیستند. بلکه با هر سنی مراجعین به این مراکز می آیند. با معاینه دندانپزشک زیبایی و تعیین روش زیبایی مورد نظر، بیماران می توانند دوره درمانی شان را آغاز کنند. این دوره های درمانی می توانند شامل سفید کردن دندان یا بلیچینگ دندان، پرسلین ونیر، دنتال باندینگ، ایمپلنت دندان و غیره باشند.

اینستاگرام